Rezervácie na 0915202020 alebo zelezno@zelezno.sk


Turistická ubytovňa Vila Pionier

Turistická ubytovňa Vila Pionier

Vila Pionier má kapacitu 23 lôžok. Vila Pionier je historická vila, ktorá počas existencie Detskej ozdravovne slúžila ako turistická ubytovňa. Vila sa nachádza v centre Železného. Na prízemí má veľkú spoločenskú miestnosť, v ktorej je TV, gauč, stoly a stoličky. Na prízemí sa nachádza aj dámske a pánske WC a dámske a pánske sprchy. Vo vile je aj knižnica s beletriou pre deti a dospelých a spoločenské hry. 

Vila slúži ako turistická ubytovňa. Má prízemie a jedno podlažie. Izby sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí. Sociálne zariadenia (toalety, umývadlá a sprchy) sa nachádzajú tiež  na prízemí a prvom poschodí. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť vybavená stolmi, stoličkami a gaučom. Na prízemí sa tiež nachádza šatňa určená na prezúvanie a odloženie vrchného odevu. Na poschodí sa nachádza plne vybavená kuchynka so sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

Vo vile sa nachádza 8 izieb a to: na prízemí je dvojizbový apartmán so štyrmi posteľami, na poschodí je sedem izieb z toho jedna jednoposteľová, tri dvojposteľové izby a tri štvorposteľové izby. Spolu sa teda vo vile nachádza 23 postelí (stálych lôžok) a 1 prístelka.

Spoločné sociálne zariadenia na prízemí sú rozdelené na dámske a pánske. Dámske sú dve toalety s jedným umývadlom a dve sprchy s ďalším jedným umývadlom. Pánske sú jedna toaleta a jeden pisoár s jedným umývadlom a dve sprchy s ďalším umývadlom. Na poschodí sa ešte nachádza jedna pánska toaleta s umývadlom a sprchovým kútom.