Rezervácie na 0915202020 alebo zelezno@zelezno.sk


Vybavenie areálu

Vybavenie areálu

Areál Železnô poskytuje niekoľko druhov ubytovania rôzneho štandardu – apartmány v Zelenom dome, rodinnú vilu Jánošík a turistické ubytovne Pionier, Žuffa a Hviezdoslav.

V areáli je veľká jedáleň s kapacitou 80 stravníkov a s plne vybavenou kuchyňou, ktorá poskytuje stravu až päťkrát denne. Je vhodná aj na rodinné, či podnikové oslavy, svadby. V jedálni sa nachádza aj detský kútik.

V areáli je celoročne otvorené Bistro Železnô s à la carte menu. Našou prioritou pri varení je chutná domáca slovenská strava s dôrazom na čerstvosť použitých surovín. V Bistre ponúkame aj alkoholické a nealkoholické nápoje, čapujeme pivo Urpiner a robíme chutnú kávu! V Bistre je aj detský kútik. Ak holdujete tradičnému opekaniu v prírode, máme pre Vás pripravené „Opekacie balíčky“. Náš personál v Bistre Vám predá kompletné balenie so špekačkami, slaninkou, chlebom, cibuľou a horčicou. Zakúpiť si môžete aj balenie dreva, takže sa nemusíte zaťažovať jeho zháňaním v hore a úpravou na rozkúrenie.

V areáli sa nachádza veľké multifunkčné ihrisko s tribúnou a verejným osvetlením, detské ihrisko pre menšie i väčšie detičky s množstvom atrakcií, vonkajší fitness park s posilňovacími strojmi, niekoľko altánkov, ohniská. 

Pre indoorové aktivity sú v areáli k dispozícii viaceré spoločenské miestnosti. V recepcii, bistre a niektorých budovách sú dostupné knižnice s výberom beletrie a časopisov, ako aj spoločenské hry. 

V zime prevádzkujeme vlastný lyžiarsky vlek (300m), klzisko a upravujeme bežkárske stopy. Svah je ideálny pre začiatočníkov, alebo rodiny s deťmi. Cenník