Rezervácie na 0915202020 alebo zelezno@zelezno.sk


Turistická ubytovňa Vila Pionier

Turistická ubytovňa Vila Pionier

Vila Pionier má kapacitu 24 lôžok + 1 gauč. Vila Pionier je historická vila, ktorá počas existencie Detskej ozdravovne slúžila ako turistická ubytovňa. Vila sa nachádza v centre Železného. Na prízemí má veľkú spoločenskú miestnosť, v ktorej je TV, gauč, stoly a stoličky. Na prízemí sa nachádza aj dámske a pánske WC a dámske a pánske sprchy. Vo vile je aj knižnica s beletriou pre deti a dospelých a spoločenské hry. 

Vila slúži ako turistická ubytovňa. Má prízemie a jedno podlažie. Izby sa nachádzajú na prízemí a prvom poschodí. Sociálne zariadenia (toalety, umývadlá a sprchy) sa nachádzajú tiež  na prízemí a prvom poschodí. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť vybavená stolmi, stoličkami, gaučom a televíziou. Na poschodí sa nachádza plne vybavená kuchynka so sporákom, chladničkou, mikrovlnkou a varnou kanvicou.

Vo vile nájdete 8 izieb: na prízemí je izba so štyrmi posteľami, na poschodí je sedem izieb, z toho tri dvojposteľové izby, jedna trojposteľová a tri štvorposteľové izby. Spolu sa teda vo vile nachádza 24 postelí (stálych lôžok) a 1 prístelka.

Spoločné sociálne zariadenia na prízemí sú rozdelené na dámske a pánske. Dámske sú dve toalety s jedným umývadlom a dve sprchy s ďalším jedným umývadlom. Pánske sú jedna toaleta a jeden pisoár s jedným umývadlom a dve sprchy s ďalším umývadlom. Na poschodí sa ešte nachádza jedna pánska toaleta s umývadlom a sprchovým kútom.