Rezervácie na 0915202020 alebo zelezno@zelezno.sk


Rodinná vila Jánošík

Rodinná vila Jánošík

Vila Jánošík ponúka ubytovanie pre  individuálne rodiny, alebo menšie skupiny priateľov, ktorí hľadajú súkromie a izoláciu od ostatných klientov v areáli. Jej kapacita je 10 lôžok rozdelených do troch spální (2+4+4 lôžok).

Zariadená je nová kuchynka a je plne vybavená (sporák, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica, atď.). TV zariadenie je umiestnené v kuchynke, internet je dostupný v celej vile. Pri vchode sa nachádza veľká vstupná hala s priestorom na spoločné posedenie. V objekte je jedno WC a jedna kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC. Za vilou je priestor určený na posedenie s vonkajším grilom, terasou a ratanovým nábytkom. Vila Jánošík je historická vila, ktorá počas existencie Detskej ozdravovne slúžila ako ubytovňa pre zamestnancov. Vila prešla v r. 2022 kompletnou rekonštrukciou a zateplením, boli v nej urobené nové rozvody vody, elektriny, nové kúrenie s rozvodmi. Vila sa nachádza pri vjazde do Železného vpravo nad cestou.

Rezervácia ubytovania je možná (ako pri našich ostatných ubytovacích zariadeniach) prostredníctvom emailu (mailto:zelezno@zelezno.sk), mobilného telefónu (0915 20 20 20) a našich sociálnych sietí. Pri nástupe na ubytovanie je potrebná registrácia v Bistre/recepcii, kde ubytovaní poskytnú informácie do knihy ubytovaných. Následne dostanú kľúče a môžu sa ubytovať.