Rezervácie na 0915202020 alebo zelezno@zelezno.sk


Skupinové pobyty

Skupinové pobyty

Rekreačný areál Železnô ponúka pobyty v malebnom horskom prostredí Liptova, ktoré je ideálne a cenovo dostupné pre väčšie skupiny, školy v prírode, lyžiarske kurzy, pobytové tábory, športové, alebo kultúrne sústredenia, workshopy či team building-y. 

Vaše pobytové eventy budú prebiehať v Železnom v nadmorskej výške 970 metrov na úplnej samote. Železnô má vyše storočnú tradíciu kúpeľov a ozdravovní a má prvotriedne parametre klimatickej vysokohorskej liečby. Napríklad skúsenosti z obdobia fungovania detskej ozdravovne potvrdili, že až 90% detí s chronickými chorobami dýchacích ciest nemá počas pobytu v Železnom klinické známky ochorenia a až 90 % alergií nemá počas pobytu žiadne prejavy. Toto je veľmi dôležitá pridaná hodnota pre pobyt Vás alebo Vašich detí v Železnom. 

Pre pobyt Vašej skupiny vieme zabezpečiť stravu až päťkrát denne, vrátane pitného režimu. V jedálni je k dispozícii aj projekčné plátno a projektor s ozvučením.

Na edukačné a iné aktivity je k dispozícii niekoľko spoločenských miestností a štyri učebne na paralelné skupinové aktivity. 

Na športové aktivity pre Vašu skupinu je k dispozícii multifunkčné ihrisko, vonkajší fitness areál, detské ihrisko, lyžiarsky vlek a stopy na bežecké lyžovanie. 

Pre vašu akciu vieme sprostredkovať animátorov. 

Požiadajte o cenovú kalkuláciu pre váš pobyt.